KATEGORİLER
Döviz Kurları
33.1472
36.2177

Express Yedek Parça Alt Kategorileri

Renault Express Yedek Parça

 

Renault'un ticari araç konsepti olarak en önemli mihenk taşlarından birisi Express modelidir. 1994-2000 yılları arasında üretilen Reno Express araçların küçük yapısı ve ideal yük kapasitesi bakımından herkesin favorisi olduğu söylenebilir. Express yedek parça konusunda da çok uzun yıllardır yeni bir modeli çıkmamasına rağmen problem yaşanmıyor.

Aslında otomotiv sektöründe uzun yıllar boyunca yenilenmemiş modellerin yedek parçalarının bulunması zorlaşabiliyor. Ancak Reno gibi bir otomotiv devinin her anlamda kalitesini hissetmek mümkün oluyor. Hali hazırda diğer ticari araçlarında da Express adı altında çeşitli modellemeler yaptığını görebiliyoruz. Oto Erdem olarak Express modellere ait yedek parçaların tamamını orijinal bir biçimde temin edebiliyoruz.

Reno Express Yedek Parça

Renault Express modeline sahip olanların motor başta olmak üzere tüm teknik parçalara ihtiyaç duyabileceği ortada. Özellikle 20 yıla yakın bir süredir yeni modelinin üretilmemesi bu noktada kafaları karıştırabiliyor. Ancak sonrasında piyasaya sürülen Kangoo ve şu sıralar üretimde olan Kangoo Express bu durumu açıklayabiliyor. Bu kadar uzun süredir üretilmemesine rağmen Renault yedek parça temini açısından hiçbir müşterinin mağdur olmadığını görüyoruz.

 

Günün 24 saati dilediğiniz yedek parçayı satın alma özgürlüğüne sahip olmak içinse Oto Erdem internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli. Dilerseniz Ankara'da bulunan satış ofisinden de hem yedek parçayı satın alıp hem de uygun fiyatlarla montaj işlemini yaptırabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini önemseyen bir firma olarak aracınızın ihtiyacı olan tüm onarımlar titizlikle yapılmaktadır.