KATEGORİLER

Hakkımızda

Oto Erdem

Ankara da faaliyet veren firmamız yaklaşık 20 yıldır sistemli bir şekilde çalışmaktadır. Ankara Yedek Parça olarak Türkiye’nin her yerine kargo ile siparişleri göndermekteyiz. Sitemiz üzerinden verilen siparişleri Ankara Şaşmaz da bulunan ofisimizden hazırlanarak çıkışını sağlamaktayız. Sipariş veren müşterimize gerekli bilgilendirmeyi yaparak parçaların müşterilerimize ulaşmasını sağlamaktayız. Uyuşmayan veya bizden kaynaklanan hataların oluşması durumunda, iade kabul edilmekte ve oluşan yanlışlıklar hemen düzeltilmektedir.

Vizyonumuz

Yıllardır koruduğumuz güvenli ticareti gün geçtikçe artırarak devam ettirmek ve bununla beraber sunduğumuz kaliteli hizmetimizden ödün vermemek.

Misyonumuz

Türkiye’nin geneline ihtiyaç olan oto yedek parçalarını orijinal, yerli üretiminin satışını sağlamak ve bunun dışında yenilenen teknolojiye ayak uydurarak gün geçtikçe ürün kapasitemizi artırıp hizmet vermektedir.

Orijinal Yedek Parça

Aracınız için orijinal yedek parça seçimi aracınız için en yüksek performansı almanızı sağlamaktadır. Bunların arasında;

-          Zor koşullarda uzun süreli olarak dayanma gücü

-          Kullanılan malzeme kalitesi

-          İşçilik kalitesi

-          Montaj uyumluluğu

-          Parçanın ömrü

-          Aşınma durumu ve oranı

Vb. gibi avantajlar sağlamaktadır. Oto erdem olarak firmamız orijinal Renault yedek parça konusunda kendini ispatlamış, tecrübeli ekip ve ekipmanımız ile size en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Renault Yedek Parça

Türkiye’nin tüm her yerine anlaşmalı kargo ile size hizmet verilmektedir. Orijinal Renault Yedek Parça dışında ithal ve yerli üretim yedek parçaların da satışı bulunmaktadır. Aralarında ki fiyat farkları ile bütçenize uygun olanı seçerek siparişinizi rahatlıkla verebilirsiniz. İstediğiniz tüm renault parçaları elimizde bulunmaktadır. Bu sayede bize ulaşarak aracınıza en uygun parçayı bulabilir veya sitemiz üzerinden bulduğunuz tüm parçalar için sipariş verebilirsiniz.